Konya Yorgan Yıkama Fiyatları | Konya Yorgan Yıkama

Konya Yorgan Yıkama

1e1 Halı Yıkama Şirketi , yorganlarınızı ilk günkü görünüm ve temizliğe kavuşturuyor. battaniyelerin öncelikle bilinmesi gerekir ki evinizde temizlenmektedir. Diğer türlü evinizden alınıp merkezimize götürüldüğü takdirde nakliye maliyetinden dolayı çok pahalıya mal olur. Zaten sizlere gönderdiğimiz sanayi tipi cihazlarla buna da gerek yoktur.

yıkama aşamasında sanayi tipi cihazlarla battaniyelerin tozu emiş gücü makinelerimizle alınır. Konya Yorgan yıkama kumaşının cinsine göre yıkama şampuan ve leke sökücü belirlenir saten kumaşlar ile bir kadife kumaş kesinlikle yapısından dolayı çok daha farklı yıkanmaktadır. Koltuğun gene cinsine ve göre kirliliğine göre gerekli yıkama cinsi sizlere gönderdiğimiz profesyonel ekip tarafından belirlenir.

Yıkama normal şartlar altında 2-3 saat arasında değişmektedir. Kuruma süreci yaklaşık 4 – 6 saat arasında değişmektedir.

Konya Yorgan Yıkama | Yorgan Yıkama | Yorgan Yıkama Fiyatları

Konya’da En Ucuz Yorgan Yıkama 2021

Müşterilerimizin en sık sorduğu ve cevap aradığı sorulardan bir tanesi Yorgan hangi teknikle yıkanmalıdır sorusudur. Konya Yorgan Yıkama‘da 3 çeşit teknik vardır. Bunlardan bir tanesi buharla Yorgan yıkamadır. Buharla Yorgan temizleme şok buharın koltuğa verilmesi ve aynı zamanda vakumlanmasıyla yapılan 1e1 Yorgan temizleme şeklidir. Bu yıkama şeklinde battaniyeler hijyenik hale gelir ancak lekelerinden yeteri kadar arınmaz. Konya Yorgan Yıkama Sağlığınız için iyi olsada gözlerinize hitap etmeyecek bir yıkama şeklidir.Konya Yorgan Yıkama tekniklerinden ikincisi köpükle Kanepe yıkamadır. Bu sistemde su kullanılmaz. Bir köpük jeneratörü aracılığıyla köpük üretilir. Üretilen bu köpük bir fırça yardımıyla koltuğun kumaş bölümlerine dağıtılır. Bir süre beklenir ve Yorgan vakumlanır. Bu sistem kolay temizlik tarafından tavsiye edilmemektedir. Bunun neden bu sistemde sadece yüzeysel temizlik sağlanmadır.

Evde Yorgan Yıkama

Kaliteli hizmet modülleriyle harmanladığımız evde Yorgan Yıkama, tamamıyla ceplerinizi düşünür nitelikte oluşturulmuştur. Sizleri hiçbir şekilde yormayarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmet alanında, her daim en iyi yıkama modülleriyle evlerinize misafir oluyor ve kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde, en derinlerdeki kirlere dahi ulaşıyoruz. Vakumlama cihazımızın gücü sayesinde, günlük hayatta üstümüzden dökülen kirlerin ve kullanıma bağlı olan eski görüntünün etkisi, net olarak kalkıyor ve belirgin bir renk değişimine sahip oluyorsunuz. Kısacası; hijyenle tanışıyorsunuz… Eğer sizler de evde Yorgan Yıkama listemizdeki uygunluk ile en iyi hizmeti almak istiyorsanız, bizlerden dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

HEMEN ARA