Konya Koltuk Yıkama Fiyatları 2021 Ve Temizleme İçin

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları

1e1 Halı Yıkama Şirketi , koltuklarınızı ilk günkü görünüm ve temizliğe kavuşturuyor. Koltukların öncelikle bilinmesi gerekir ki evinizde temizlenmektedir. Diger türlü evinizden alınıp merkezimize götürüldüğü takdirde nakliye maliyetinden dolayı çok pahalıya mal olur. Zaten sizlere gönderdiğimiz sanayi tipi cihazlarla bunada gerek yoktur.

yıkama aşamasında sanayi tipi cihzlarla koltukların tozu emiş gücü makinalarımızla alnır. Konya Koltuk yıkama kumaşının cinsine göre yıkama şampuan ve leke sökücü belirlenir saten kumaşlar ile bir kadife kumaş kesinlikle yapısından dolayı çok daha farklı yıkanmaktadır. Koltugun gene cinsine ve göre kirliligine göre gerekli yıkama cinsi sizlere gönderdigmiz profosyonel ekip tarafından belirlenir.

Yıkama normal şartlar altında 2-3 saat arasında degişmektedir. Kuruma süreci yaklaşık 4 – 6 saat arasında degişmektedir.

Konya Koltuk Yıkama | Koltuk Yıkama Fiyatları | Koltuk Yıkama Fiyatı

Konya’da En Ucuz Koltuk Yıkama Fiyatları 2021

Müşterilerizin en sık sorduğu ve cevap aradığı sorulardan bir tanesi koltuk hangi teknikle yıkanmalıdır sorusudur. konya Koltuk Yıkama‘da 3 çeşit teknik vardır. Bunlardan bir tanesi buharla koltuk yıkamadır. Buharla koltuk temizleme şok buharın koltuğa verilmesi ve aynı zamanda vakumlanmasıyla yapılan 1e1 koltuk temizleme şeklidir. Bu yıkama şeklinde koltuklar hijyenik hale gelir ancak lekelerinden yeteri kadar arınmaz. Konya Koltuk Yıkama Sağlığınız için iyi olsada gözlerinize hitap etmiyecek bir yıkama şeklidir. konya Koltuk Yıkama tekniklerinden ikincisi köpükle Kanepe yıkamadır. Bu sistemde su kullanılmaz. Bir köpük jeneretörü aracılığıyla köpük üretilir. Üretilen bu köpük bir fırça yardımıyla koltuğun kumaş bölümlerine dağıtılır. Bir süre beklenir ve koltuk vakumlanır. Bu sistem kolay temizlik tarafından tavsiye edilmemektedir. Bunun neden bu sistemde sadece yüzeysel temizlik sağlanmadır.

Araç Koltuk Yıkama Fiyatları

Araç koltuk yıkama fiyatları listemizdeki uygunluk ve hizmetteki kalitemiz ile sürüş keyfinizi, arşa çıkıyoruz. Canlarımızı emanet ettiğimiz, yollara atıldığımız ver sevdiklerimize de yer verdiğimiz araçlar, evlerimize yaptığımız bakımlar gibi düzenli bir bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bizler de bu ihtiyacı size sağlayabilmek adın bünyemizde barındırdığımız son teknoloji cihazları ve üst düzey yetkili ekibimizi hizmetinize sunarak, araç koltuk temizleme konusunda bir sorun yaşamamasınız sağlıyoruz. Bu hizmetlerimizi de araç koltuk yıkama fiyatları listemizdeki uygunluk ile destekliyor ve ucuz bir meblağ ile kalitemizi yansıtıyoruz.

Evde Koltuk Yıkama Fiyatları

Kaliteli hizmet modülleriyle harmanladığımız evde koltuk yıkama fiyatları, tamamıyla ceplerinizi düşünür nitelikte oluşturulmuştur. Sizleri hiçbir şekilde yormayarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmet alanında, her daim en iyi yıkama modülleriyle evlerinize misafir oluyor ve kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde, en derinlerdeki kirlere dahi ulaşıyoruz. Vakumlama cihazımızın gücü sayesinde, günlük hayatta üstümüzden dökülen kirlerin ve kullanıma bağlı olan eski görüntünün etkisi, net olarak kalkıyor ve belirgin bir renk değişimine sahip oluyorsunuz. Kısacası; hijyenle tanışıyorsunuz… Eğer sizler de evde koltuk yıkama fiyatları listemizdeki uygunluk ile en iyi hizmeti almak istiyorsanız, bizlerden dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

HEMEN ARA