1e1 HALI YIKAMA

1e1 Halı Yıkama & 1e1 Koltuk Yıkama

Konya Koltuk Yıkama

Konyada adresinize gelerek otomatik yıkama makineleri kullanarak selçuklu koltuk yıkama, meram koltuk yıkama, karatay koltuk yıkama, hizmeti almak için size bir telefon kadar yakınız. Firmamız 1E1 Temizlik konyanın en büyük temizlik şirkleti olarak faaliyet göstermektedir. Kaliteli ve eğitimli çalışan kadrosu sayesinde sektörde öncü olmasına rağmen 25.000+ kayılı müşterisi ile modern temizlik yaklaşımına ve makineli koltuk yıkama, koltuk yıkama işlerinde ehil ve kalitelidir.

Konya Halı Yıkama

Konya halı yıkama firması olan 1E1 Temizlik Halı Yıkama Şirketi sayesinde konya merkez, karatay, meram, selçuklu ve diğer tüm ilçe adresinizden halılarınızı alarak %100 Organik Halı Şampuanı kullanarak ve hijyenik kurulama alanlarında kurutarak tertemiz hale getirerek evinize ücretsiz teslim ediyoruz.

  Konya Halı Yıkama & Konya Koltuk Yıkama

  Güvenilir Halı Yıkama

  Halitelik temizlik hijyen malzemeleri kullanarak olabildiğinde bütçe dostu çözümler sunuyoruz, halılarınızı güven içinde yıkıyor, kuruluyor ve muhafaza ediyoruz.

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Gerek Halı yıkama, Gerek koltuk yıkama ve gerekse de stor perde yıkama alanları gibi tüm yıkamacılık alanlarında müşterilerimiz %100 memnuniyet almaktadır.

  Koltuk Temizliği

  Koltuk temizliği konusunda önemli bir hijyen ekibi, kaliteli ve eğitimli çalışan kadrosu, Takım Ruhu anlaşısı içinde profesyonel şekilde sağlıklı ve temiz alanlar yapmaktadır.

  Konya Halı Yıkama & Koltuk Yıkama

  Halı yıkama ve koltuk yıkama süreçlerimizi çok hızlı işleterek (533) 235 4300 telefon numalarımız vasıtasyıla bize ulaşarak adresinizi bildirin saha ekibimiz ve gezici araçlarımız ile kısa süre içerisinde adresinizden halılarınızı alalım, kaliteli halı yıkama ve halı kurulama işlemi yaptıktan sonra size teslim edelim, gülümsemeniz hiç eksilmesin.

  thumb

  Talebinizi bize iletin

  İletişim sayfamızdaki numaralardan, whatsapp hattımızdan veya adresimize gelerek bize ulaşın.

  thumb

  Halılarınızı adresinizden alalım

  Konya içi evden halı teslim alan halı yıkama ekibimiz adresinizden yıkanacak halılarınızı alsın.

  thumb

  Tertemiz Yıkama & Hemen Teslim

  Kaliteli temizlik malzemsi, hijyen malzemesi ve halı yıkama makineleri kullarak kısa sürede teslim edelim.

  HEMEN ARA